User protect (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: username
sl: uporabniško ime

en: User
sl: Uporabnik

en: status
sl: stanje

en: Roles
sl: Vloge

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: e-mail
sl: e-pošta
