User protect (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: username
ta: பயனர் பெயர்

en: password
ta: குறிச்சொல்

en: User
ta: பயனர்

en: status
ta: நிலை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Add user
ta: பயனரை சேர்

en: e-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: openid
ta: திறந்தகுறி
