User protect (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: username
af: gebruikersnaam

en: User
af: Gebruiker

en: Roles
af: Rolle

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Role
af: Rol

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: e-mail
af: E-pos

en: roles
af: rolle
