User protect (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: status
bn: অবস্থা

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা
