User protect (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: status
fil: katayuan

en: Roles
fil: Mga papel

en: E-mail address
fil: Tahanan ng e-liham

en: Add user
fil: Magdagdag nang tagagamit
