User protect (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: username
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Role
gu: હોદો
