User protect (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: username
id: namaanggota

en: User
id: Pengguna

en: Roles
id: Peran

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Role
id: Peran

en: Add user
id: Tambah pengguna

en: e-mail
id: email

en: roles
id: peran

en: cancel
id: batal
