User protect (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: status
ka: სტატუსი

en: Roles
ka: როლები

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Role
ka: როლი

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: e-mail
ka: ელ. ფოსტა
