User protect (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: username
lt: registracijos vardas

en: User
lt: Narys

en: status
lt: būsena

en: Roles
lt: Rolės

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Role
lt: Rolė

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: e-mail
lt: el. paštas

en: cancel
lt: atšaukti
