User protect (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: status
mn: статус

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг
