User protect (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: username
mr: सदस्यनाम

en: password
mr: संकेताक्षर

en: User
mr: सदस्य

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: e-mail
mr: विरोप (ईमेल)
