User protect (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: delete
no: slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: Password
no: Passord

en: Settings
no: Innstillinger

en: Save
no: Lagre

en: username
no: brukernavn

en: password
no: passord

en: User
no: Bruker

en: Roles
no: Roller

en: E-mail address
no: E-postadresse

en: Role
no: Rolle

en: Add user
no: Legg til bruker

en: e-mail
no: e-post

en: roles
no: roller

en: cancel
no: avbryt
