User protect (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: status
ne: स्थिति

en: Roles
ne: भूमिका

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस
