User protect (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Role
nn: Rolle

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: cancel
nn: avbryt
