User protect (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
