User protect (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: username
ro: utilizator

en: User
ro: Utilizator

en: status
ro: stare

en: Roles
ro: Roluri

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Role
ro: Rol

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: cancel
ro: revocare

en: Change own e-mail
ro: Schimbați propriul e-mail

en: Change own password
ro: Schimbați propria parolă

en: Administer User protect
ro: Administrați Protecția utilizatorului

en: User protect
ro: Protecția utilizatorului
