User protect (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: username
te: వాడుకరి పేరు

en: User
te: వాడుకరి

en: status
te: స్థితి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Role
te: పాత్ర

en: Add user
te: వాడుకరిని చేర్చడం

en: cancel
te: రద్దుచేయి
