User protect (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: username
th: ชื่อผู้ใช้

en: status
th: สถานะ

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Add user
th: เพิ่มผู้ใช้

en: e-mail
th: อีเมล

en: cancel
th: ยกเลิก
