User protect (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: username
uk: ім’я користувача

en: password
uk: пароль

en: User
uk: Користувач

en: status
uk: стан

en: Roles
uk: Ролі

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Role
uk: Роль

en: Add user
uk: Додати користувача

en: e-mail
uk: ел.адреса

en: roles
uk: ролі

en: cancel
uk: скасувати

en: openid
uk: служба OpenID
