User protect (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: username
be: імя карыстальніка

en: password
be: пароль

en: User
be: Карыстальнік

en: status
be: статус

en: Roles
be: Ролі

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Role
be: Роля

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: roles
be: ролі
