User protect (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: cancel
bo: དོར་བ།
