User protect (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: username
et: kasutajanimi

en: password
et: parool

en: User
et: Kasutaja

en: status
et: olek

en: Roles
et: Rollid

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Role
et: Roll

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: roles
et: rollid

en: cancel
et: katkesta
