User protect (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: username
is: notandanafn

en: password
is: lykilorð

en: User
is: Notandi

en: status
is: staða

en: Roles
is: Hlutverk

en: E-mail address
is: Netfang

en: Role
is: Hlutverk

en: Add user
is: Bæta við notanda

en: e-mail
is: netfang
