User protect (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: username
kk: қолданушының аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: status
kk: статусы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Add user
kk: Қолданушы қосу
