User protect (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: delete
se: sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: username
se: geavahannamma

en: password
se: čoavddasáni

en: User
se: Geavaheaddji

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus
