User protect (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Role
sr: Улога
