Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Operation
af: Operasie

en: Add user
af: Voeg gebruiker by
