Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: remove
ar: إزالة

en: View
ar: عرض

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Position
ar: الوضع

en: Operation
ar: عملية

en: Add user
ar: أضف مستخدما
