Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Operation
ast: Operación

en: Add user
ast: Amestar usuariu
