Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Position
bo: གནས་ས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན
