Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: remove
ca: elimina

en: View
ca: Mostra

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Position
ca: Posició

en: Operation
ca: Operació

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Photo
ca: Foto

en: Queue title
ca: Títol de la cua

en: Remove from queue
ca: Elimina de la cua

en: Queue ID
ca: ID de la cua

en: Queue size
ca: Mida de la cua

en: The queue has been updated.
ca: S'ha actualitzat la cua.
