Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: remove
da: fjern

en: View
da: Vis

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Position
da: Placering

en: Operation
da: Handling

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: Photo
da: Foto

en: Infinite
da: Uendelig

en: Queue title
da: K

en: Remove from queue
da: Fjern fra kø

en: Queue ID
da: K

en: Queue size
da: Køstørrelse

en: The queue has been updated.
da: Kø opdateret.

en: Are you sure you want to delete "%title"?
da: Ønsker du at slette "%title"?
