Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: remove
fi: poista

en: View
fi: Näytä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Position
fi: Sijoitus

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Photo
fi: Valokuva

en: Infinite
fi: Rajoittamaton

en: Queue title
fi: Jonon otsikko

en: Remove from queue
fi: Poista jonosta

en: Edit queue
fi: Muokkaa jonoa

en: Queue ID
fi: Jonon ID

en: Queue size
fi: Jonon koko

en: The queue has been updated.
fi: Jono on päivitetty.

en: Are you sure you want to delete "%title"?
fi: Oletko varma että haluat poistaa "%title"?
