Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: edit
fr: modifier

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: remove
fr: retirer

en: View
fr: Voir

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Operation
fr: Opération

en: Add user
fr: Ajouter un utilisateur

en: Queue length
fr: Taille de la file

en: Infinite
fr: Infini

en: Queue title
fr: Titre de la file d'attente

en: Remove from queue
fr: Retirer de la file d'attente

en: Edit queue
fr: Modifier la file

en: Queue ID
fr: Identifiant (ID) de la file d'attente

en: Queue size
fr: Taille de la file d'attente

en: The queue has been updated.
fr: La file d'attente a été mise à jour.

en: Are you sure you want to delete "%title"?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer "%title" ?
