Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: edit
hr: uredi

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Position
hr: Pozicija

en: Operation
hr: Operacija

en: Add user
hr: Dodaj korisnika
