Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: remove
hu: eltávolítás

en: View
hu: Megtekintés

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Operation
hu: Művelet

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Photo
hu: Fénykép

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Are you sure you want to delete "%title"?
hu: „%title” biztosan törölhető?
