Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Action
id: Tindakan

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: remove
id: buang

en: View
id: Lihat

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Position
id: Posisi

en: Operation
id: Operasi

en: Add user
id: Tambah pengguna

en: Photo
id: Foto
