Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: remove
is: fjarlægja

en: View
is: Skoða

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Position
is: Staðsetning

en: Add user
is: Bæta við notanda

en: Photo
is: Mynd
