Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: edit
ja: 編集

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: remove
ja: 除去

en: View
ja: ビュー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: Position
ja: ポジション

en: Operation
ja: 操作

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: Photo
ja: 写真
