Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Operation
jv: Operasi

en: Add user
jv: Tambah panganggo
