Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Position
ka: პოციზია

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება
