Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Position
lt: Pozicija

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Add user
lt: Pridėti narį
