Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: remove
ro: elimină

en: View
ro: Afişează

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Position
ro: Poziţie

en: Operation
ro: Operație

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Infinite
ro: Infinit
