Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Position
sl: Položaj

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika
