Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: remove
sv: ta bort

en: View
sv: Visa

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Operation
sv: Funktion

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: Photo
sv: Foto
