Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: remove
th: เอาออก

en: View
th: ดู

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Add user
th: เพิ่มผู้ใช้
