Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش
