Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: edit
vi: sửa

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: remove
vi: xóa

en: View
vi: Xem

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Position
vi: Vị trí

en: Operation
vi: Thao tác

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: Photo
vi: Ảnh

en: Infinite
vi: Vô hạn

en: Remove from queue
vi: Xóa khỏi hàng đợi

en: Queue size
vi: Kích thước hàng đợi

en: The queue has been updated.
vi: Hàng đợi đã được cập nhật.

en: Are you sure you want to delete "%title"?
vi: Bạn có chắc muốn xóa "%title"?
