Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Position
am: ቦታ

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር
