Userqueue (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Position
az: Vəzifə

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin
